Vishay General Semiconductor - Diodes Division TLZ4V3C-GS08
部品番号
TLZ4V3C-GS08
メーカー
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
カテゴリ:
ダイオード - ツェナー - シングル
パッケージ
DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
データシート
日文版TLZ4V3C-GS08.pdf
説明
DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD80
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order TLZ4V3C-GS08 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the TLZ4V3C-GS08 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TLZ4V3C-GS08?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TLZ4V3C-GS08.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance - - - - -
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 500 mW 500 mW 500 mW 500 mW 500 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms
Impedance (Max) (Zzt) -65°C ~ 175°C -65°C ~ 175°C -65°C ~ 175°C -65°C ~ 175°C -65°C ~ 175°C
Operating Temperature 4.3 V 4.3 V 4.3 V 4.3 V 4.3 V
Supplier Device Package 3 µA @ 1 V 3 µA @ 1 V 3 µA @ 1 V 3 µA @ 1 V 3 µA @ 1 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA