TMOV14RP200E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TMOV14RP200E.
| 画像 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | TMOV® | TMOV® | TMOV® | TMOV® | TMOV® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 200 V | 200 V | 200 V | 200 V | 200 V |
| MaximumDCVolts | 260 V | 260 V | 260 V | 260 V | 260 V |
| VaristorVoltage(Min) | 283 V | 283 V | 283 V | 283 V | 283 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 314 V | 314 V | 314 V | 314 V | 314 V |
| VaristorVoltage(Max) | 345 V | 345 V | 345 V | 345 V | 345 V |
| Current-Surge | 6 kA | 6 kA | 6 kA | 6 kA | 6 kA |
| Energy | 75J | 75J | 75J | 75J | 75J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 630 pF @ 1 MHz | 630 pF @ 1 MHz | 630 pF @ 1 MHz | 630 pF @ 1 MHz | 630 pF @ 1 MHz |