V20H175PL3T.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V20H175PL3T.
| 画像 |
| Series | HMOV™ | HMOV™ | HMOV™ | HMOV™ | HMOV™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 175 V | 175 V | 175 V | 175 V | 175 V |
| MaximumDCVolts | 225 V | 225 V | 225 V | 225 V | 225 V |
| VaristorVoltage(Min) | 243 V | 243 V | 243 V | 243 V | 243 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 270 V | 270 V | 270 V | 270 V | 270 V |
| VaristorVoltage(Max) | 297 V | 297 V | 297 V | 297 V | 297 V |