V301HG34.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V301HG34.
| 画像 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | HG34 | HG34 | HG34 | HG34 | HG34 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |
| MaximumDCVolts | 410 V | 410 V | 410 V | 410 V | 410 V |
| VaristorVoltage(Min) | 423 V | 423 V | 423 V | 423 V | 423 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 470 V | 470 V | 470 V | 470 V | 470 V |
| VaristorVoltage(Max) | 517 V | 517 V | 517 V | 517 V | 517 V |
| Current-Surge | 40 kA | 40 kA | 40 kA | 40 kA | 40 kA |
| Energy | 430J | 430J | 430J | 430J | 430J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 4100 pF @ 1 MHz | 4100 pF @ 1 MHz | 4100 pF @ 1 MHz | 4100 pF @ 1 MHz | 4100 pF @ 1 MHz |