Littelfuse Inc. V430RA8X2749
部品番号
V430RA8X2749
メーカー
Littelfuse Inc.
カテゴリ:
TVS - バリスタ、MOV
パッケージ
データシート
V430RA8X2749.pdf
説明
VARISTOR 430V 1.2KA RADIAL BOX
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order V430RA8X2749 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the V430RA8X2749 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of V430RA8X2749?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V430RA8X2749.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series RA RA RA RA RA
ProductStatus Active Active Active Active Active
MaximumACVolts 275 V 275 V 275 V 275 V 275 V
MaximumDCVolts 369 V 369 V 369 V 369 V 369 V
VaristorVoltage(Min) 387 V 387 V 387 V 387 V 387 V
VaristorVoltage(Typ) 430 V 430 V 430 V 430 V 430 V
VaristorVoltage(Max) 473 V 473 V 473 V 473 V 473 V
Current-Surge 1.2 kA 1.2 kA 1.2 kA 1.2 kA 1.2 kA
Energy 23J 23J 23J 23J 23J
NumberofCircuits 1 1 1 1 1
Capacitance@Frequency 80 pF @ 1 MHz 80 pF @ 1 MHz 80 pF @ 1 MHz 80 pF @ 1 MHz 80 pF @ 1 MHz