V571HG34.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V571HG34.
| 画像 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | HG34 | HG34 | HG34 | HG34 | HG34 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 570 V | 570 V | 570 V | 570 V | 570 V |
| MaximumDCVolts | 730 V | 730 V | 730 V | 730 V | 730 V |
| VaristorVoltage(Min) | 819 V | 819 V | 819 V | 819 V | 819 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 910 V | 910 V | 910 V | 910 V | 910 V |
| VaristorVoltage(Max) | 1.001 kV | 1.001 kV | 1.001 kV | 1.001 kV | 1.001 kV |
| Current-Surge | 40 kA | 40 kA | 40 kA | 40 kA | 40 kA |
| Energy | 770J | 770J | 770J | 770J | 770J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 2200 pF @ 1 MHz | 2200 pF @ 1 MHz | 2200 pF @ 1 MHz | 2200 pF @ 1 MHz | 2200 pF @ 1 MHz |