VPP12-400-B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VPP12-400-B.
| 画像 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Laminated Core | Laminated Core | Laminated Core | Laminated Core | Laminated Core |
| Voltage-Primary | 115V, 230V | 115V, 230V | 115V, 230V | 115V, 230V | 115V, 230V |
| Voltage-Secondary(FullLoad) | Parallel 6.3V, Series 12.6V | Parallel 6.3V, Series 12.6V | Parallel 6.3V, Series 12.6V | Parallel 6.3V, Series 12.6V | Parallel 6.3V, Series 12.6V |
| Current-Output(Max) | Parallel 800mA, Series 400mA | Parallel 800mA, Series 400mA | Parallel 800mA, Series 400mA | Parallel 800mA, Series 400mA | Parallel 800mA, Series 400mA |
| PrimaryWinding(s) | Dual | Dual | Dual | Dual | Dual |
| SecondaryWinding(s) | Dual | Dual | Dual | Dual | Dual |
| CenterTap | No | No | No | No | No |
| Power-Max | 5VA | 5VA | 5VA | 5VA | 5VA |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| TerminationStyle | PC Pin | PC Pin | PC Pin | PC Pin | PC Pin |
| Size/Dimension | 41.28mm L x 33.32mm W | 41.28mm L x 33.32mm W | 41.28mm L x 33.32mm W | 41.28mm L x 33.32mm W | 41.28mm L x 33.32mm W |
| Height-Seated(Max) | 34.93mm | 34.93mm | 34.93mm | 34.93mm | 34.93mm |