| 画像 |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | WLS28-2 | WLS28-2 | WLS28-2 | WLS28-2 | WLS28-2 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| IlluminationColor | White, Cool | White, Cool | White, Cool | White, Cool | White, Cool |
| LuminousFlux | 1200lm | 1200lm | 1200lm | 1200lm | 1200lm |
| Length | 16.93 (430.0mm) | 16.93 (430.0mm) | 16.93 (430.0mm) | 16.93 (430.0mm) | 16.93 (430.0mm) |
| Profile(WxH) | 1.10 x 0.83 (28.0mm x 21.0mm) | 1.10 x 0.83 (28.0mm x 21.0mm) | 1.10 x 0.83 (28.0mm x 21.0mm) | 1.10 x 0.83 (28.0mm x 21.0mm) | 1.10 x 0.83 (28.0mm x 21.0mm) |
| Power-Rated | - | - | - | - | - |
| Voltage-Supply | 12 ~ 30VDC | 12 ~ 30VDC | 12 ~ 30VDC | 12 ~ 30VDC | 12 ~ 30VDC |
| Features | - | - | - | - | - |
| HousingMaterial | Aluminum (Al) | Aluminum (Al) | Aluminum (Al) | Aluminum (Al) | Aluminum (Al) |
| RatedLife | 75,000 Hours | 75,000 Hours | 75,000 Hours | 75,000 Hours | 75,000 Hours |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C |