3M 373-CLEAR-48MMX50M
部品番号
373-CLEAR-48MMX50M
メーカー
3M
カテゴリ:
テープ
パッケージ
データシート
日文版373-CLEAR-48MMX50M.pdf
説明
TAPE BOX SEALING 1.89X 54.7YD
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 373-CLEAR-48MMX50M on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 373-CLEAR-48MMX50M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 373-CLEAR-48MMX50M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
画像 373-TAN-48MMX50M 373-CLEAR-48MMX50M 373-RED-48MMX50M 373-TAN-72MMX100M 373-CLEAR-36MMX50M
メーカー 3M 3M 3M 3M 3M
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Scotch® 373 Scotch® 373 Scotch® 373 Scotch® 373 Scotch® 373
ProductStatus Active Active Active Active Active
TapeType Box Sealing Box Sealing Box Sealing Box Sealing Box Sealing
Adhesive Rubber Rubber Rubber Rubber Rubber
Thickness 0.0025 (2.5 mils, 0.064mm) 0.0025 (2.5 mils, 0.064mm) 0.0025 (2.5 mils, 0.064mm) 0.0025 (2.5 mils, 0.064mm) 0.0025 (2.5 mils, 0.064mm)
Thickness-Adhesive 0.0009 (0.9 mils, 0.023mm) 0.0009 (0.9 mils, 0.023mm) 0.0009 (0.9 mils, 0.023mm) 0.0009 (0.9 mils, 0.023mm) 0.0009 (0.9 mils, 0.023mm)
Thickness-BackingCarrier 0.0016 (1.6 mils, 0.041mm) 0.0016 (1.6 mils, 0.041mm) 0.0016 (1.6 mils, 0.041mm) 0.0016 (1.6 mils, 0.041mm) 0.0016 (1.6 mils, 0.041mm)
Width 1.89 (48.00mm) 1.89 (48.00mm) 1.89 (48.00mm) 1.89 (48.00mm) 1.89 (48.00mm)