Sumida America Components Inc. CDRR94NP-150MC
部品番号
CDRR94NP-150MC
メーカー
Sumida America Components Inc.
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
Nonstandard
データシート
日文版CDRR94NP-150MC.pdf
説明
FIXED IND 15UH 1.3A 150 MOHM SMD
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order CDRR94NP-150MC on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the CDRR94NP-150MC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDRR94NP-150MC?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
画像 CDRR94NP-100MC CDRR94NP-101MC CDRR94NP-120MC CDRR94NP-150MC CDRR94NP-180MC
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CDRR94 CDRR94 CDRR94 CDRR94 CDRR94
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.3 A 1.3 A 1.3 A 1.3 A 1.3 A
Current-Saturation(Isat) 2.8A 2.8A 2.8A 2.8A 2.8A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz