PulseLarsen Antennas ICEFIN698/869DMN
部品番号
ICEFIN698/869DMN
メーカー
PulseLarsen Antennas
カテゴリ:
RF アンテナ
パッケージ
データシート
日文版ICEFIN698/869DMN.pdf
説明
RF ANT 783MHZ BLADE N FEM CONN
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order ICEFIN698/869DMN on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the ICEFIN698/869DMN price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ICEFIN698/869DMN?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
画像 ICEFINWDMN ICEFIN698/869DMN ICEFIN806NMO ICEFIN24NMOHF ICEFIN698/960NMO
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series ICEFIN ICEFIN ICEFIN ICEFIN ICEFIN
ProductStatus Active Active Active Active Active
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band) 783MHz 783MHz 783MHz 783MHz 783MHz
FrequencyRange 698MHz ~ 869MHz 698MHz ~ 869MHz 698MHz ~ 869MHz 698MHz ~ 869MHz 698MHz ~ 869MHz
AntennaType Dome Dome Dome Dome Dome
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR - - - - -
ReturnLoss - - - - -
Gain 2.6dBi 2.6dBi 2.6dBi 2.6dBi 2.6dBi
Power-Max 15 W 15 W 15 W 15 W 15 W
Features - - - - -
Termination N Type Female N Type Female N Type Female N Type Female N Type Female
IngressProtection IP67 IP67 IP67 IP67 IP67
MountingType Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount
Height(Max) 3.099 (78.71mm) 3.099 (78.71mm) 3.099 (78.71mm) 3.099 (78.71mm) 3.099 (78.71mm)