Vishay Dale IHTH1500TZEB330M5A
部品番号
IHTH1500TZEB330M5A
メーカー
Vishay Dale
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
データシート
日文版IHTH1500TZEB330M5A.pdf
説明
IHTH-1500TZ-5A 33 20% EB E2
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order IHTH1500TZEB330M5A on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the IHTH1500TZEB330M5A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHTH1500TZEB330M5A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Metal Composite Metal Composite Metal Composite Metal Composite Metal Composite
Inductance 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 28.7 A 28.7 A 28.7 A 28.7 A 28.7 A
Current-Saturation(Isat) 56.6A 56.6A 56.6A 56.6A 56.6A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 5.1mOhm Max 5.1mOhm Max 5.1mOhm Max 5.1mOhm Max 5.1mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 2.6MHz 2.6MHz 2.6MHz 2.6MHz 2.6MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz