Mechatronics Fan Group MR6025H24B-RSR
部品番号
MR6025H24B-RSR
メーカー
Mechatronics Fan Group
カテゴリ:
DC ブラシレス ファン (BLDC)
パッケージ
データシート
日文版MR6025H24B-RSR.pdf
説明
DC FAN AXIAL 60X60X25MM 24V
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order MR6025H24B-RSR on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the MR6025H24B-RSR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MR6025H24B-RSR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
画像 MR6025X12B1+6-RSR MR6025X24B1+6-RSR MR6025H24B-RSR MR6025H12B-RSR MR6025E24B-RSR
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MR6025 MR6025 MR6025 MR6025 MR6025
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC
Size/Dimension Square - 60mm L x 60mm H Square - 60mm L x 60mm H Square - 60mm L x 60mm H Square - 60mm L x 60mm H Square - 60mm L x 60mm H
Width 25.50mm 25.50mm 25.50mm 25.50mm 25.50mm
StaticPressure 0.480 in H2O (119.6 Pa) 0.480 in H2O (119.6 Pa) 0.480 in H2O (119.6 Pa) 0.480 in H2O (119.6 Pa) 0.480 in H2O (119.6 Pa)