API Delevan Inc. PTKM25-50SM
部品番号
PTKM25-50SM
メーカー
API Delevan Inc.
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
Nonstandard
データシート
日文版PTKM25-50SM.pdf
説明
FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM SMD
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order PTKM25-50SM on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the PTKM25-50SM price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PTKM25-50SM?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PTKM25-50SM.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
画像 PTKM10-50SM PTKM25-50SM PTKM75-50SM PTKM100-50SM PTKM150-50SM
メーカー API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PTKM-SM PTKM-SM PTKM-SM PTKM-SM PTKM-SM
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Toroidal Toroidal Toroidal Toroidal Toroidal
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 25 µH 25 µH 25 µH 25 µH 25 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 5.2 A 5.2 A 5.2 A 5.2 A 5.2 A
Current-Saturation(Isat) 1A 1A 1A 1A 1A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 20mOhm Max 20mOhm Max 20mOhm Max 20mOhm Max 20mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 10MHz 10MHz 10MHz 10MHz 10MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz