RXD-315-KH.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RXD-315-KH.
| 画像 |
| 部品番号 | RXD-315-KH | RXD-418-KH | RXD-433-KH |
| メーカー | Linx Technologies Inc. | Linx Technologies Inc. | Linx Technologies Inc. |
| Packaging | Tube | Tube | Tube |
| Series | KH | KH | KH |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Frequency | 315MHz | 315MHz | 315MHz |
| Sensitivity | -102dBm | -102dBm | -102dBm |
| DataRate(Max) | 5kbps | 5kbps | 5kbps |
| ModulationorProtocol | ASK, OOK | ASK, OOK | ASK, OOK |
| Current-Receiving | 7mA | 7mA | 7mA |
| DataInterface | PCB, Surface Mount | PCB, Surface Mount | PCB, Surface Mount |
| MemorySize | - | - | - |
| AntennaConnector | PCB, Surface Mount | PCB, Surface Mount | PCB, Surface Mount |
| Voltage-Supply | 2.7V ~ 4.2V | 2.7V ~ 4.2V | 2.7V ~ 4.2V |
| OperatingTemperature | -30°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C |